Biomutant zmierza na next-geny! Pokazano trailer, znamy datę premiery

DK
2022/07/06 17:20

Gra trafi na PS5 i Xboksa Series X/S już we wrześniu.

Biomutant zadebiutował na pecetach i konsolach PlayStation 4 i Xbox One rok temu. Od dawna mówi się, że tytuł ukaże się również na obecnej generacji, choć do tej pory nie zdradzono wielu konkretów na ten temat. Teraz studio Experiment 101 i wydawca THQ Nordic opublikowali trailer prezentujący wersję na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S. Biomutant trafi na konsole obecnej generacji już 6 września 2022. A wspomniany filmik publikujemy na dole niniejszej wiadomości.

Biomutant zmierza na next-geny! Pokazano trailer, znamy datę premiery

Produkcja już na premierę była całkiem ładna, a teraz ma być jeszcze lepiej. Zgodnie z tym, co zdradza wideo, wydania na current-geny zagwarantują natywną rozdzielczość 4K, płynność 60 klatek na sekundę i szybsze czasy ładowania.

GramTV przedstawia:

Biomutant opowiada o apokalipsie, w wyniku której wiele istnień na świecie zaczęło mutować. Przede wszystkim chodzi o zwierzaki, z których część nabawiła się umiejętności walki (np. kung-fu). Wcielamy się w jednego z takowych i próbujemy uratować świat (choć historia może pójść także w inną stronę). Tytuł zapewnia nietypową narrację, miłą dla oka oprawę wizualną i świetną lokalizację – ogólnie przedmioty i postacie w grze nazwano w bardzo kreatywny sposób.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
07/07/2022 12:31

Słaba gra. Jeżeli nie zrobili jakiś poważnych zmian to dodanie paru efektów niczego nie zmieni.