Biomutant debiutuje na PS5 i Xboksie Series X/S. Oto premierowy trailer

DK
2022/09/06 17:15

Tytuł nabawił się m.in. rozdzielczości 4K i krótszych czasów ładowania.

Dziś jest 6 września, w związku z czym zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Biomutant trafia właśnie na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wygląda gra na tych platformach, to odsyłamy Was do newsa, w którym prezentowaliśmy gameplaye. Natomiast dziś deweloper Experiment 101 i wydawca THQ Nordic pokazali premierowy trailer z Biomutant. Wideo publikujemy na samym niniejszej wiadomości.

Biomutant debiutuje na PS5 i Xboksie Series X/S. Oto premierowy trailer

Fabuła Biomutant

Produkcja od Experiment 101 ukazała się na pecetach i konsolach ubiegłej generacji 21 maja 2021. Fabuła gry koncentruje się na apokalipsie, w wyniku której doszło do wyodrębnienia gatunków zwierzaków posiadających różne umiejętności walki, takie jak na przykład kung-fu. Wcielamy się w jednego z takowych jegomości i wyruszamy w podróż do Drzewa Życia. W zależności od podejmowanych wyborów albo uratujemy świat, albo doprowadzimy do jego zagłady.

GramTV przedstawia:

Gra już na PS4 i Xboksie One miała ładną oprawę wizualną. Jednak wydanie na PS5 i Xboksa Series X/S oferuje oczywiście więcej dobrych rzeczy. I tak mamy tu natywną rozdzielczość 4K, płynność 60 fps i szybsze czasy ładowania.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!