Beyond Good & Evil 2 znajduje się w „aktywnej produkcji” – informuje Ubisoft

Mikołaj Ciesielski
2022/07/07 08:30

Francuski deweloper na jednej z ostatnich sesji Q&A przedstawił listę produkcji, nad którymi pracują obecnie poszczególne oddziały firmy.

Beyond Good & Evil 2 znajduje się w „aktywnej produkcji” – informuje Ubisoft

Listopadowe plotki o rzekomym anulowaniu przez Ubisoft gry Beyond Good & Evil 2 zostały zdementowane niecałe dwa miesiące temu, kiedy to jeden z hiszpańskich oddziałów firmy opublikował ofertę pracy związaną ze wspomnianym tytułem. Niestety wciąż nie doczekaliśmy się żadnych nowych materiałów i szczegółów dotyczących produkcji, ale informacje przekazane przez francuskiego dewelopera na ostatniej sesji Q&A powinny nieco uspokoić graczy, którzy martwią się o dalsze losy Beyond Good & Evil 2.

Na spotkaniu Ubisoft zaprezentował listę zapowiedzianych gier, które znajdują się obecnie w „aktywnej produkcji”. W zestawieniu pojawiły się m.in. takie tytuły jak Avatar: Frontiers of Pandora, Skull & Bones, Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Tom Clancy’s Splinter Cell, gra z uniwersum Star Wars, a także wspomniane Beyond Good & Evil 2. Niestety francuska firma nie podzieliła się żadnymi szczegółami na temat poszczególnych produkcji.

Warto wspomnieć, że zgodnie z zapowiedzią już 10 września o 21:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Ubisoft Forward, na której mają pojawić się „wiele gier i projektów, nad którymi pracują poszczególne oddziały francuskiej firmy. Graczom czekającym na Beyond Good & Evil 2 nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że na wydarzeniu nie zabraknie miejsca również dla wspomnianej produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Beyond Good & Evil 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Pod względem fabularnym „dwójka” jest prequelem wydanego w 2003 roku Beyond Good & Evil. Akcja gry toczyć ma się w Systemie 3, czyli układzie gwiezdnym, który eksplorujemy, by walczyć o wolność. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
BestWishForYou
Gramowicz
08/07/2022 08:50

Zdążyłem zapomnieć, że takie coś miało istnieć. Wszystko o tym zapomnieli. Ubisoft to porażka, która już nigdy nie odzyska dawnej chwały i ciarek na plecach po wjechaniu pierwszego logo włączając grę. 

naked_snake_27
Gramowicz
07/07/2022 11:43

Po ich ostatnich zapowiedziach to nie mam chęci na zakupy ich gier i DLC