Pokaz Ubisoft Forward zapowiedziany, zobaczymy "mnóstwo gier"

DK
2022/07/05 20:20

Znamy dokładną datę prezentacji.

Ubisoft miało dziś dla graczy parę ważnych informacji. Pierwszą z nich jest zapowiedź prezentacji świeżego gameplayu ze Skull & Bones – nowe wideo z gry zobaczymy jeszcze w tym tygodniu. Nie minęło zbyt wiele czasu, a w internecie pojawiła się jeszcze jedna wieść od Francuzów. Dotyczy ona terminu pokazu nowej odsłony Ubisoft Forward.

Pokaz Ubisoft Forward zapowiedziany, zobaczymy

Konferencja dewelopera wystartuje 10 września o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jak czytamy na oficjalnej stronie Ubi, podczas pokazu dowiemy się trochę na temat "wielu gier i projektów zespołów w oddziałach Ubisoftu na całym świecie”. Firma ma zdradzić więcej wieści o nadchodzącym Ubisoft Forward już wkrótce.

GramTV przedstawia:

A tak na marginesie, warto przypomnieć, że Francuzi zamierzają wyłączyć serwery aż 15 swoich starych produkcji. Rozgrywką multiplayer w takich tytułach, jak niektóre Assassin’s Creed, Driver: San Francisco i Far Cry 3 fani będą mogli cieszyć się do 1 września. A na dokładkę sieć obiegła też wieść o tym, że producent niebawem uniemożliwi także pobieranie i instalowanie dodatków do swoich starszych tytułów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!