Beyond Good & Evil 2 „najambitniejszym” projektem Ubisoftu. Gra wciąż powstaje

Mikołaj Ciesielski
2022/05/24 08:00

Francuska firma szuka nowych deweloperów, którzy pomogą przy produkcji.

Beyond Good & Evil 2 „najambitniejszym” projektem Ubisoftu. Gra wciąż powstaje

W listopadzie ubiegłego roku w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia, które sugerowały, że Ubisoft może podjąć decyzję o anulowaniu Beyond Good & Evil 2. Okazuje się jednak, że fani mogą odetchnąć z ulgą. Prace nad grą cały czas trwają, a francuska firma szuka nowych deweloperów, którzy pomogą w rozwoju wspomnianej produkcji. Obecnie oddział w Barcelonie poszukuje starszego animatora rozgrywki, a oferta pracy została udostępniona m.in. na Twitterze.

Ze wpisu opublikowanego na wspomnianym portalu społecznościowym dowiadujemy się, że Beyond Good & Evil 2 ma być „jednym z najambitniejszych projektów” Ubisoftu. Niestety ogłoszenie nie zdradza żadnych nowych informacji na temat gry. Graczom, którzy czekają na tytuł, nie pozostaje więc nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że francuskiej firmy uda się pomyślnie ukończyć produkcję.

Na koniec przypomnijmy, że Beyond Good & Evil 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Pod względem fabularnym „dwójka” jest prequelem wydanego w 2003 roku Beyond Good & Evil. Akcja gry toczyć ma się w Systemie 3, czyli układzie gwiezdnym, który eksplorujemy, by walczyć o wolność. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!