Beyond Good & Evil 2 może zostać anulowane? Tak sugerują plotki

Maria Wawrzyniak
2021/11/16 10:30

W sieci pojawiły się niepokojące plotki na temat gry Beyond Good & Evil 2. Deweloperzy spodziewają się ogłoszenia o anulowaniu projektu.

Jak podaje między innymi serwis Game Rant, znany branżowy informator – Tom Henderson – udostępnił niepokojące informacje na temat gry Beyond Good & Evil 2 od studia Ubisoft. Według udostępnionych wieści deweloperzy odpowiedzialni za produkcję spodziewają się ogłoszenia o anulowaniu projektu.Beyond Good & Evil 2 może zostać anulowane? Tak sugerują plotkiTen bowiem od samego początku ma nie mieć wytyczonego jasnego kierunku, a sytuacja znacznie pogorszyła się, kiedy gra straciła swojego ojca, czyli Michela Ancela, który w zeszłym roku udał się na emeryturę. To z kolei miało wpłynąć na toksyczne zachowanie wśród zespołu. Henderson zaznaczył też, że projekt nie może liczyć na wsparcie samego Ubisoftu – korporacja woli skupić się na najbardziej dochodowych markach, czyli Assassin’s Creed oraz Far Cry. Zdaniem informatora anulowanie gry to tylko kwestia czasu, aczkolwiek społeczność ma nadzieję, że do niczego takiego nie dojdzie. Cóż, zobaczymy.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Beyond Good & Evil 2 to (bardzo) długo wyczekiwana kontynuacja przygodowej gry akcji z 2003 roku. Po raz kolejny mamy powrócić do dziwacznego i szalonego świata science fiction, by spotkać na swojej drodze zarówno ludzi, jak i ich hybrydy oraz różne zwierzęta.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
16/11/2021 11:20

Może to i lepiej? Nie wiem czy taka gra znalazłaby uznanie w obecnych czasach, z róznych względów (zbyt ambitna, zbyt kontrowersyjna itd). Garstka fanów którzy pamiętaja pierwszą grę nie zapewni odpowiedniego dochodu...

A tymczasem Far Cry 7 ma być już grą-usługą :P