Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition z premierą-niespodzianką?

Mikołaj Ciesielski
2024/06/20 09:00
0
0

Niewykluczone, że nowe wydanie kultowej produkcji Ubisoftu jeszcze dziś trafi w ręce graczy.

Kilka dni temu do sieci trafiła lista trofeów z Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition na PlayStation 5. Wspomniana produkcja nie pojawiła się jednak ani na Ubisoft Forward 2024, ani też na ostatnim Nintendo Direct. Na szczęście więcej szczegółów na temat nowego wydania kultowej produkcji Ubisoftu otrzymamy w trakcie dzisiejszego Limited Run Games Showcase, ale to nie koniec wartych uwagi informacji.

Beyond Good & Evil 20
Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zadebiutuje już dzisiaj?

Niewykluczone, że Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition jeszcze dziś trafi w ręce graczy. Na karcie produktu Beyond Good & Evil na Steam pojawił się bowiem komunikat, który informuje, że na „prośbę wydawcy” oryginalna wersja z 2003 roku „nie będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania”. Takie działanie sugeruje, że francuska firma szykuje się wydania jubileuszowej edycji.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pojawi się na Limited Run Games Showcase. Wydarzenie rozpocznie się dzisiaj – 20 czerwca 2024 roku – o 21:00 czasu polskiego. Czy Ubisoft rzeczywiście szykuje premierę-niespodziankę nowego wydania swojej kultowej produkcji? Przekonamy się o tym już dziś wieczorem.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Beyond Good & Evil zadebiutowało w 2003 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2, Xbox i GameCube. Wersja 20th Anniversary Edition prawdopodobnie zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!