Avengers 5 zyskali reżysera. To twórca zeszłorocznego kinowego hitu Marvela

Radosław Krajewski
2022/07/26 20:30
0
0

Studio obdarzyło reżysera ogromnym kredytem zaufania.

W ubiegłym tygodniu Marvel ogłosił dalsze plany na rozwój uniwersum. Podczas panelu na San Diego Comic-Con zaprezentowali szczegóły piątej fazy swojego uniwersum, jak również ogłoszono powstanie aż dwóch nowych odsłon Avengers. Kevin Feige w jednym z wywiadów oznajmił, że bracia Russo nie wrócą do reżyserowania któregokolwiek z nadchodzących odsłon o popularnej superbohaterskiej drużynie. Wydawało się, że nazwisko reżysera piątej i szóstej części Avengers poznamy dopiero za jakiś czas. Nieoczekiwanie The Hollywood Reporter udało się ustalić, kto zostanie reżyserem Avengers: The Kang Dynasty.

Avengers 5 zyskali reżysera. To twórca zeszłorocznego kinowego hitu Marvela

Avengers: The Kang Dynasty – kto wyreżyseruje film?

Marvel powierzył ogromny projekt Destinowi Danielowi Crettonowi, twórcy Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni. Film zarobił na całym świecie 432 miliony dolarów i niedługo po sukcesie produkcji, Cretton podpisał ze studiem nową umowę, na mocy której pracuje nad kontynuacją Shang-Chi, serialowym spin-offem swojej serii, a także wraz z Andrew Guestem (Brooklyn Nine-Nine, Community), aktorskim serialem o Wonder Manie. Teraz do grona tych produkcji dołączyła piąta część Avengers.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że szósta faza MCU zostanie zakończona dwoma nowymi częściami Avengers. The Kang Dynasty zadebiutuje 2 maja 2025 roku. Z kolei w Avengers: Secret Wars pojawi się w kinach 7 listopada 2025 roku. W tej chwili nie wiadomo, kto stanie za kamerą drugiego z filmów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!