Bellwright z pierwszą dużą aktualizacją. Wiele nowości w polskim survivalu

Patrycja Pietrowska
2024/05/30 09:40
0
0

Forestry Update na zwiastunie.

W połowie maja informowaliśmy o solidnym wyniku sprzedażowym Bellwright. Polski survival trafił już w ręce ponad 200 tysięcy graczy, a na platformie Valve posiada aktualnie „w większości pozytywne” oceny. Zgodnie z przekazanymi wcześniej przez przedstawiciela Donkey Crew informacjami, zespół przygotował już pierwszą, dużą aktualizację zawartości – Forestry Update.

Bellwright z pierwszą dużą aktualizacją. Wiele nowości w polskim survivalu

Bellwright – Forestry Update to pierwsza duża aktualizacja gry

Na platformie Steam ukazał się nowy wpis od twórców Bellwright. Deweloperzy ogłosili, że pierwsza z wielu planowanych aktualizacji jest już dostępna. Forestry Update wprowadza do gry szereg nowości, ulepszeń oraz poprawek.

Do Bellwright trafił między innymi nowy budynek, który pozwala hodować sadzonki i zadbać o źródło drewna dla osady. Ponadto miłośnicy gry otrzymali miejsce spotkań, które pozwoli przygotować towarzyszy do podróży, a przydzieleni pracownicy automatycznie uzupełnią najpotrzebniejsze zasoby. Poprawek i ulepszeń doczekały się budynki poziomu 3, w szczególności wiatraki i piekarnie, które wyprodukują teraz znacznie więcej mąki i chleba.

Dodatkowo pojawił się nowe, unikalne dania w karczmie, które nadadzą postaci przydatnych efektów statusowych. Zwiększono też pojemność magazynu (z 2500 do 6500), dodano torbę na żywność oraz wydłużono czas psucia się żywności takiej jak mięso czy dania gotowane. W Bellwright znalazła się także nowa animacja bloku dla broni dwuręcznej.

GramTV przedstawia:

Twórcy zaznaczają również, że wyeliminowanych zostało wiele różnych problemów związanych z rozgrywką. Naprawiono między innymi awarie związane z pułapkami na króliki, animacjami NPC czy błędy pojawiające się w tekstach. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest w tym miejscu.

Załóż i rozwijaj własne osady, wyzwól ziemię i pomóż jej mieszkańcom. Rekrutuj innych do swojej sprawy, jednocześnie poznając więcej o życiu, które musiałeś zostawić za sobą. Dowódź swoimi siłami, udowodnij swoją dzielność w boju i ugruntuj swoją pozycję bohatera swojego ludu. – głosi opis gry Bellwright na platformie Steam.

Na zakończenie przypominamy, że Bellwright zadebiutowało w ramach wczesnego dostępu 23 kwietnia 2024 roku. W polski survival od studia Donkey Crew zagramy wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!