Battlefield 7 z nowymi szczegółami? Prawdopodobnie poznaliśmy strony konfliktu

Mikołaj Ciesielski
2024/04/08 07:35
0
0

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat nadchodzącej odsłony serii Battlefield.

Pod koniec lutego Electronic Arts zamknęło studio odpowiedzialne za kampanię fabularną Battlefield 7. Wówczas poinformowano również, że obowiązki deweloperów z Ridgeline Games przejmie Critierion Games. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje na temat nadchodzącej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Jeden z branżowych insiderów podzielił się bowiem szczegółami na temat tła fabularnego nowego Battlefielda.

Battlefield 7 z nowymi szczegółami? Prawdopodobnie poznaliśmy strony konfliktu

Battlefield 7 ma skupić się na konflikcie NATO z prywatną firmą wojskową

Jeden z użytkowników portalu społecznościowego X odniósł się do wpisu Toma Hendersona z 2021 roku, w którym to dziennikarz – kilka miesięcy przed premierą – dzielił się sprawdzonymi informacjami na temat Battlefield 2024. Wspomniany gracz przypomniał, że popularny insider miał wówczas rację, a przedstawione przez niego szczegóły rzeczywiście pojawiły się w grze. Na post zareagował również sam zainteresowany.

W odpowiedzi na wspomniany wpis Henderson najwyraźniej podzielił się informacjami na temat następnej odsłony serii Battlefield. Jak wspomnieliśmy wyżej, dziennikarz ujawnił strony, po których będą mogli stanąć gracze w trakcie rozgrywki. Według insidera Battlefield 7 ma skupić się na konflikcie NATO z prywatną firmą wojskową.

GramTV przedstawia:

Niestety Henderson nie udostępnił żadnych dodatkowych informacji na temat nadchodzącej odsłony serii Battlefield. Wygląda jednak na to, że akcja wspomnianej produkcji zostanie osadzona w czasach współczesnych. Na więcej szczegółów dotyczących nowej części popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin od Electronic Arts trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.

Na koniec warto dodać, że premiery gry Battlefield 7 należy spodziewać się najwcześniej w 2025 roku. Według nieoficjalnych informacji nowa odsłona serii Battlefield ma zaoferować darmowy tryb. Należy jednak podkreślić, że wspomniana produkcja wciąż nie doczekała się pełnoprawnej zapowiedzi.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!