Battlefield 2042 nie zamierza się poddawać. Kolejny sezon z nową zawartością

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/15 18:45
0
0

Deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli kolejny – już siódmy – sezon w grze Battlefield 2042.

Jak podaje między innymi serwis VG247, przedstawiciele studia EA DICE oficjalnie zapowiedzieli, że gra Battlefield 2042 otrzyma kolejny – już siódmy – sezon z zupełnie nową zawartością. Potwierdzono wstępny termin premiery i ujawniono jedynie podstawowe informacje, które nie są żadnym zaskoczeniem. Zaskoczeniem jest jednak sam fakt, iż do takowego sezonu w ogóle dojdzie, ponieważ 2024 rok będzie już trzecim rokiem wsparcia, co z kolei wykracza poza typowy dla Battlefielda cykl.

Battlefield 2042 nie zamierza się poddawać. Kolejny sezon z nową zawartością

Battlefield 2042 otrzyma 7. sezon z nową zawartością

Sytuacja jest ciekawa, ponieważ w oficjalnym wpisie twórców udostępnionym na profilu serii Battlefield na Twitterze/X czytamy, że 7. sezon rozgrywek ma wystartować w Battlefield 2042 w marcu przyszłego roku i będzie „ogromny” oraz zaoferuje między innymi nowe mapy (tak, w liczbie mnogiej!). Każdy poprzedni sezon rozpoczynał się z jedną nową mapą, a także jedną lub ewentualnie dwiema przeróbkami map startowych gry, jeśli było to wykonalne. Sezon siódmy może jednak wprowadzić dwie lub nawet więcej map.
Wczytywanie ramki mediów.

Oczywiście – nie jest do końca jasne, czy wspomniane mapy będą zupełnie nowe, czy też będą to właśnie przeróbki starszych map. EA DICE podkreśla jednak, że nowy sezon będzie „wypełniony całą masą świeżej zawartości”, co nie brzmi, jakby miało to być po prostu niewielkie wydarzenie. Czas pokaże.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Battlefield 2042 zadebiutował 19 listopada 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5, XONE i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!