Barbie z kolejnym rekordem. Widowisko z Margot Robbie zdominowało nominacje do Critics Choice Awards

Krzysztof Żołyński
2023/12/15 14:20
0
0

Barbie staje się prawdziwym dominatorem. Tym razem uzyskała najwięcej nominacji w historii Critics Choice Awards.

Niedawno pisaliśmy o Złotych Globach, które w zasadzie zostały podporządkowane dwóm filmom. Są nimi Barbie i Oppenheimer. Dwa faworyzowane widowiska z tego roku otrzymały odpowiednio dziewięć i osiem nominacji. Teraz widowisko z Margot Robbie w roli głównej znokautowało konkurencję w Critics Choice Awards, gdzie przyznano mu aż 18 nominacje. Żadnemu innemu filmowi nie udało się uzbierać ich aż tyle w historii tego wydarzenia.

Barbie z kolejnym rekordem. Widowisko z Margot Robbie zdominowało nominacje do Critics Choice Awards

Film został nominowany w najważniejszych kategoriach, czyli najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz oryginalny, najlepsza aktorka dla Margot Robbie oraz najlepszy aktor i aktorka drugoplanowa - odpowiednio dla Ryana Goslinga i Americi Ferrery.

Barbie uzyskała 18 nominacji do Critics Choice Awards

Doceniona została również ścieżka dźwiękowa Barbie, na której sukces bez wątpienia mają wpływ takie utwory jak: Dance the Night Dua Lipy, What Was I Made For? Billie Eilish i I'm Just Ken w brawurowym wykonaniu Ryana Goslinga.

GramTV przedstawia:

Nie jest również niespodzianką, że za Barbie znalazły się Oppenheimer i Biedne istoty, które zdobyły po 13 nominacji do CCA, w tym dla najlepszego filmu.

Gala Critics Choice Awards odbędzie się 14 stycznia. Poprowadzi ją Chelsea Handler.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!