Bananowy kontroler powraca! Tym razem w starciu z Elden Ring

Smolak
2022/03/09 07:45
2
0

Nie oszukujmy się, to było kwestią czasu

Tarnished Louis 64 to streamer podejmujący się przedziwnych wyzwań. Ostatnio pokonał jednego z bossów z Elden Ring przy pomocy kontrolera do Ring Switch Adventure. To właśnie on zaprojektował też słynny bananowy kontroler, na którym zagrywał się w Dark Souls 3. Teraz powrócił z tym samym pomysłem, a ofiarą podstępnego oręża padł Godrick - jeden z bossów w Elden Ring. Do stworzenia urządzenia potrzebne było aż 11 bananów. Poniżej możecie zobaczyć, jak starcie wyglądało w praktyce.

Wczytywanie ramki mediów.

Elden Ring cieszy się tak dużą popularnością, że wyłącznie kwestią czasu jest pojawienie się kolejnych, podobnych pomysłów. Podczas gdy streamerzy i speedrunnerzy licytują się pomysłami, wielu graczy poci się i rwie włosy przy wyzwaniach przygotowanych przez FromSoftware. Wszystko wskazuje jednak na to, że lubimy wymagające produkcje, gdyż popyt na Elden Ring nie ustaje. Przypomnijmy, że w tego wyciskacza krwi, potu i łez na Steam zagrywało się jednocześnie prawie milion graczy.

Pod spodem możecie znaleźć odnośniki do innych ciekawostek na temat Elden Ring.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tytuł podbił serca miłośników soulsów na całym świecie. O tym, dlaczego dowiecie się z przygotowanej przez nas recenzji. A jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat bossów z serii Dark Souls, zmierzcie się z naszym quizem.

Komentarze
2
Xeoo
Gramowicz
09/03/2022 09:27
Mikołaj napisał:

Lol plaskacz na twarz 99% graczy w gry soulsowe 

Raczej wręcz odwrotnie. TO jest community które słynie z utrudniania sobie życia :)

Znajdziesz setki jeśli nie tysiące filmików i wątków odnośnie wyzwań jak Sl 1  , przechodzenia gry z zawiązanymi oczami i na dziwnych kontrolerach.  Polecam zapoznać się z "twitch play Dark Souls" to chyba jedno z najbardziej imponujących i ciekawych prób tego typu,.

Mikołaj
Gramowicz
09/03/2022 08:48

Lol plaskacz na twarz 99% graczy w gry soulsowe