Boss w Elden Ring pokonany przy pomocy kontrolera do Ring Fit Adventure

Smolak
2022/03/02 08:15
0
0

Nie ma trudnych gier, po prostu korzystacie ze złych kontrolerów.

Pamiętacie gościa, który grał w Dark Souls na kontrolerze zrobionym z bananów? Tarnished Louis 64 powraca! Tym razem udowodnił, że da się pokonać bossa z Elden Ring przy pomocy sprzętu służącego do zabawy w Ring Fit Adventure. I co ciekawe, udało mu się to za pierwszym razem.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Ring Fit Adventure jest sportową grą od Nintendo. Rozgrywka opiera się w niej na ćwiczeniach, które możecie znać z zajęć pilatesu. Na kontroler składa się elastyczna obręcz i opaska na udo. Trzeba przyznać, że trudność rozgrywki nabiera w tym przypadku dodatkowego znaczenia. Oprócz wyzwań przygotowanych przez FromSoftware, Tarnished Louis 64 musiał zmierzyć się ze stanem swojej kondycji. Ja swoją przygodę zakończyłbym w menusach.

Elden Ring jest najnowszą produkcją od FromSoftware. Tytuł podbił serca miłośników soulsów na całym świecie. O tym, dlaczego dowiecie się z przygotowanej przez nas recenzji. A jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat bossów z serii Dark Souls, to zmierzcie się z naszym quizem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!