Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nowa aktualizacja do gry Baldur's Gate III. Dodano miniquesty dla postaci

Maria Wawrzyniak
2021/07/18 14:30

Larian Studios udostępniło aktualizację z numerem 5, która wprowadziła do Baldur’s Gate III sporo zmian oraz poprawek, a także ważną nowość.

Deweloperzy z Larian Studios udostępnili niedawno (podajemy za serwisem GameSpot) kolejną aktualizację do gry Baldur’s Gate III. Patch z numerem 5 jest już dostępny do pobrania i wprowadza sporo zmian, poprawek, a także ciekawą nowość. Są nią osobiste cele dla naszych towarzyszy.

Mowa tutaj o czymś w rodzaju minizadań bazujących na historii poszczególnych bohaterów, za których ukończenie jesteśmy nagradzani punktami inspiracji. Oprócz tego aktualizacja wprowadziła dwanaście nowych magicznych przedmiotów, dodatkowe interakcje oraz sceny. Ulepszono interfejs użytkownika przy rzutach kostką – teraz ma być bardziej czytelny i umożliwić znacznie szybsze połapanie się w tym, jakie dokładnie bonusy otrzymamy. Dodano również mechanikę rozróżniającą krótki odpoczynek od długiego, co z kolei wpływa na postacie w trakcie pojedynków. Zmian jest znacznie więcej – pełna lista tutaj.

GramTV przedstawia:

O aktualizacji pisaliśmy także w osobnej wiadomości przy okazji kolejnej prezentacji z serii Panel from Hell. Przypomnijmy jeszcze, że Baldur’s Gate III jest dostępne na komputerach osobistych w sklepach Steam oraz GOG.com. Gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu 6 października ubiegłego roku. Pod tym adresem możecie znaleźć artykuł Myszastego, który podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!