Avatar 2 z pierwszym zwiastunem! Zapierające dech widowisko na oficjalnych materiałach

Radosław Krajewski
2022/05/09 16:15

Disney zaprezentował pierwszy zwiastun oraz plakat drugiej części Avatara.

Długo oczekiwany pierwszy zwiastun Avatara: Istoty wody wreszcie zadebiutował w sieci. Podczas tegorocznego CinemaCon Disney zapowiedział premierę materiału, który miał pojawić się tydzień po premierze Doktora Strange’a w multiwersum obłędu. Z nieznanych przyczyn wytwórnia zdecydowała się wcześniej wypuścić trailer i właśnie zaprezentowała ją światu.

Avatar 2 z pierwszym zwiastunem! Zapierające dech widowisko na oficjalnych materiałach

Materiał prezentuje bogaty świat Pandory oraz ich rdzennych mieszkańców – Na’vi. Zwiastun nie prezentuje fabuły filmu, ale możemy podejrzeć, jakie widowisko przez 13 lat przygotował James Cameron i reszta ekipy. Avatar: Istota wody prezentuje się niesamowicie zjawiskowo i możemy być pewni, że szykuje się jeden z najładniejszych filmów ostatnich lat.

Wraz ze zwiastunem pojawił się pierwszy plakat produkcji. Widzimy na nim młodą przedstawicielkę Na’vi. Postać prawdopodobnie pochodzi z oceanicznego plemienia, które będzie nowością w tej odsłonie serii. Zwiastun oraz plakat zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Historia rozpoczyna się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszego filmu. W Avatar: Istota wody poznamy dalszą historię rodziny Sully, której towarzyszą kłopoty, a także starania, aby zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo, pomimo nadchodzącego zagrożenia.

W obsadzie filmu znaleźli się: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Edie Falco, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder, Matt Gerald, Brendan Cowell, Jemaine Clement, Oona Chaplin, David Thewlis i CJ Jones.

Avatar: Istota wody zadebiutuje w polskich kinach 16 grudnia bieżącego roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
09/05/2022 17:00

Chyba się starzeje bo myślałem że mnie bardziej zachwyci. Niemniej myślę że tego typu film to zawsze coś fajnego do obejrzenia.