Odświeżona wersja Avatara również w polskich kinach. Disney potwierdza premierę

Radosław Krajewski
2022/05/04 11:30

Szykuje się powrót najbardziej dochodowego filmu wszech czasów.

Podczas CinemaCon Disney oficjalnie zapowiedział powrót pierwszej części Avatara do kin. Produkcja miała zadebiutować na całym świecie w odświeżonej wersji na kilka miesięcy przed premierą kontynuacji. Wcześniej informowaliśmy o wycieku nowych zdjęć z Avatara 2, a teraz otrzymaliśmy potwierdzenie od polskiego oddziału Disneya, że fani Pandory i twórczości Jamesa Camerona mogą szykować się również na seans pierwszego Avatara.

Odświeżona wersja Avatara również w polskich kinach. Disney potwierdza premierę

Film powróci do polskich kin już 23 września. Będzie to nie lada okazja, aby zobaczyć kultową produkcję na dużym ekranie w zupełnie nowej jakości. Avatar doczeka się poprawek w warstwie wizualnej i dźwiękowej, więc możemy być pewni, że po trzynastu latach film wciąż będzie prezentować się bardzo dobrze.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że już wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć pierwszy zwiastun drugiej części Avatara. Trailer będzie pokazywany przed seansami Doktora Strange’a w multiwersum obłędu, ale już teraz można obejrzeć go w sieci. Ten sam materiał oficjalnie zadebiutuje w internecie tydzień później.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!