Assassin's Creed: Valhalla otrzyma całkowicie nowy tryb rozgrywki. Oto, co wiemy

Maria Wawrzyniak
2022/06/14 20:15

Deweloperzy zapowiedzieli całkowicie nowy tryb rozgrywki inspirowany gatunkiem roguelite: The Forgotten Saga.

Rozpoczęły się wielkie obchody 15-lecia serii Assassin’s Creed. Pisaliśmy już o darmowym weekendzie z grą Assassin’s Creed: Origins i nie tylko, ale to dopiero początek atrakcji. Deweloperzy poświęcili również sporo uwagi najnowszej części, czyli grze Assassin’s Creed: Valhalla. Czego więc możemy się spodziewać?

Dowiedzieliśmy się, że po raz pierwszy w historii serii gra otrzyma drugi rok darmowego wsparcia po premierze, w tym nowe aktualizacje zawartości, powracające wydarzenia i wiele więcej. Jak czytamy dalej w oficjalnej wiadomości: fani mogą oczekiwać tatuaży inspirowanych Assassin's Creed Origins oraz pakietów marynarskich w grze, a także nowych grobowców, które zakończą historię Grobowców Poległych i które pojawią się jesienią tego roku. Na koniec zapowiedziano także najbardziej ambitny tryb rozgrywki.

GramTV przedstawia:

W grze pojawi się bowiem The Forgotten Saga – tryb zainspirowany gatunkiem roguelite, gdzie, w dużym skrócie, będziemy walczyć z falami wrogów, umierać i stawać się jeszcze potężniejszym wojownikiem. Na sam koniec ujawniono, że jeszcze w bieżącym roku zadebiutuje ostateczny epizod Eivora. Będzie to darmowe dla wszystkich rozszerzenie fabularne. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę 15-lecia marki Assassin’s Creed, gdzie można wziąć udział w 12 próbach i sprawdzić swoją wiedzę na temat serii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!