15-lecie serii Assassin's Creed. Darmowy weekend z Origins i wyzwania dla graczy

Wincenty Wawrzyniak
2022/06/14 19:30
0
0

Za nami specjalna transmisja zorganizowana przez Ubisoft z okazji obchodów piętnastolecia serii Assassin’s Creed.

Dziś przedstawiciele Ubisoftu zorganizowali transmisję na żywo oficjalnie rozpoczynającą obchody 15-lecia serii Assassin’s Creed. Choć gracze są zawiedzeni brakiem zapowiedzi nowej części, deweloperzy zapewnili, że już we wrześniu mamy poznać przyszłość Assassin’s Creed – najprawdopodobniej to właśnie wtedy zostanie ujawniona kolejna odsłona. Na ten moment musimy nacieszyć się pozostałymi atrakcjami.

Z okazji obchodów (które, swoją drogą, potrwają aż kilka miesięcy) w sklepie Ubisoft Store możemy znaleźć promocję oferującą 85-procentową zniżkę na grę Assassin’s Creed: Origins od 16 czerwca do 10 lipca. Gra zaoferuje także darmowy weekend od 16 do 20 czerwca. Ba, oprócz tego warto przypomnieć, że 2 czerwca produkcja otrzymała aktualizację oferującą 60 klatek na sekundę na konsolach nowej generacji PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. To właśnie dziś mogliśmy zobaczyć Origins w akcji podczas transmisji.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych zapraszamy także na oficjalną stronę 15-lecia marki Assassin’s Creed, gdzie możecie wziąć udział w 12 próbach i sprawdzić swoją wiedzę na temat serii. W osobnej wiadomości opiszemy wszystkie nowości, które zmierzają też do gry Assassin’s Creed: Valhalla.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!