Assassin's Creed: Valhalla – nadchodzi drugi rok wsparcia. Darmowe nowości

Wincenty Wawrzyniak
2022/04/16 21:30
0
0

Przedstawiciele studia Ubisoft ujawnili darmową zawartość, którą gra ma otrzymać w niedalekiej przyszłości. To jednak dopiero początek drugiego roku wsparcia.

Jak podaje serwis Eurogamer, gra Assassin’s Creed: Valhalla powoli wkracza w drugi rok popremierowego rozwoju. Tak przynajmniej sugerują ostatnie wieści od samych deweloperów; na oficjalnym profilu marki na Twitterze pojawił się wczoraj wpis zapowiadający nowości, które trafią do produkcji w ciągu najbliższego miesiąca. Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że już w przyszłym tygodniu społeczność może spodziewać się aktualizacji z numerem 1.5.1, która zaoferuje nowy darmowy tryb w ramach Mistrzowskich Wyzwań.

Wczytywanie ramki mediów.

Oprócz tego na liście znalazł się powrót Festiwalu Ostara oraz – w maju w ramach kolejnej aktualizacji (1.5.2) – zupełnie nowy budynek zbrojowni. Pozostaje jedynie czekać! Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutowało w 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na platformie Google Stadia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!