Assassin’s Creed Shadows radzi sobie świetnie w przedsprzedaży. „Bardzo mocne” wyniki

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 10:00
2
0

Ubisoft jest zadowolony z liczby zamówień przedpremierowych.

Tuż po zapowiedzi na Assassin’s Creed Shadows spadła fala krytyki. Wielu graczom nie spodobało się bowiem, że w grze rozgrywającej się w Japonii jednym z głównych bohaterów będzie czarnoskóra postać. Różnego rodzaju kontrowersje najwyraźniej nie wpływają jednak negatywnie na sprzedaż gry. Jeden z branżowych insiderów i dziennikarzy, że nadchodząca odsłona serii Assassin’s Creed cieszy się sporym zainteresowaniem.

Assassin’s Creed Shadows radzi sobie świetnie w przedsprzedaży. „Bardzo mocne” wyniki

Przedsprzedaż Assassin’s Creed Shadows idzie po myśli Ubisoftu

Tuż przed minionym weekendem Tom Henderson opublikował wpis na portalu społecznościowym X, w którym poruszył kwestię zamówień przedpremierowych Assassin’s Creed Shadows. Według popularnego dziennikarza wyglądają one „bardzo mocno”. Insider nie podzielił się jednak żadnymi konkretnymi liczbami.

Henderson dodał natomiast, że żadna z osób zaznajomionych z wynikami Assassin’s Creed Shadows „nie jest nimi rozczarowana”. Wygląda więc na to, że wspomniana produkcja już teraz sprzedaje się bardzo dobrze, a przecież Ubisoft nie pokazał jeszcze żadnych fragmentów rozgrywki. Pierwszy gameplay z nowej odsłony Assassin’s Creed mamy bowiem zobaczyć dopiero na Ubisoft Forward 2024, które odbędzie się 10 czerwca 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Shadows ma zadebiutować na rynku 15 listopada 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat rozmiaru mapy w nadchodzącej odsłonie serii Assassin’s Creed.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
20/05/2024 13:17

Wy jesteście niemożliwi. Po pierwsze to nie są słowa Ubisoftu tylko dziennikarza, po drugie tu nie ma żadnych konkretów, każdy mógłby napisać taki wpis. Sugeruję skasować ten 'news' bo nie ma on nic związanego z rzetelnym przekazywaniem informacji.

Silverburg
Gramowicz
20/05/2024 10:14

"Jesteśmy zachwyceni" + "nie znam konkretów". Brzmi bardzo wiarygodnie.