Assassin's Creed Valhalla ze świetnym wynikiem. Ubisoft dziękuje wikingom

DK
2022/10/27 23:45

Niby długie, niby nudne – a jednak wiele osób w to gra.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutowało 10 listopada 2020. Od tego momentu tytuł jest dostępny na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Ostatnia odsłona cyklu o Asasynach cieszy się sporą popularnością – Ubisoft poinformował, że po prawie dwóch latach od premiery liczba graczy przekroczyła 20 milionów. Francuzi dziękują za zainteresowanie produkcją.

Assassin's Creed Valhalla ze świetnym wynikiem. Ubisoft dziękuje wikingom

Przy okazji warto nadmienić, że gra jest obecnie dostępna w ramach wariantów Extra i Premium w PlayStation Plus. Jeśli opłacacie któryś z tych abonamentów, możecie zostać wikingiem bez dodatkowych opłat. Oprócz tego zapraszamy do przeczytania recenzji AC Valhalla na GRAM-ie. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Plany rozwoju serii Assassin’s Creed

Jeśli chodzi o dalsze plany rozwoju marki, to Francuzi informowali o nich w lecie podczas pokazu Ubisoft Forward. Najważniejszym projektem jest Assassin’s Creed Mirage, czyli powrót do korzeni serii. Tytuł ma zadebiutować już w przyszłym roku. Oprócz tego deweloper zapowiedział parę innych gier z Asasynami. Jedną z ciekawszych jest Assassin’s Creed Red z akcją w feudalnej Japonii.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
28/10/2022 09:31

Długie może. Nudne? w cholerę. Ale najbardziej to żenujące, płytkie jak kałuża krowich sików, i kompletnie bez zakończenia.