Ubisoft Forward: Assassin's Creed Red niespodzianką Ubisoftu. Japonia zawitała do serii

Radosław Krajewski
2022/09/10 22:47
0
0

Francuzi spełniają marzenia fanów.

Jedną z największych niespodzianek Ubisoft Forward jest bez wątpienia Assassin's Creed Red (tytuł roboczy), które przeniesie serię do feudalnej Japonii. Fani marki od wielu lat prosili Ubisoft, aby osadzili jedną z części Assassin’s Creed w tym okresie i w końcu ich życzenie się spełni.

Ubisoft Forward: Assassin's Creed Red niespodzianką Ubisoftu. Japonia zawitała do serii

W Assassin's Creed Red wcielimy się w shinobiego, czyli starożytnego ninję. Ubisoft zapowiedział swoją grę jako kolejną pełnoprawną odsłonę serii. Podobnie jak poprzednie odsłony, również Red będzie RPG akcji w otwartym świecie. Na pierwszej zapowiedzi możemy zobaczyć głównego bohatera lub bohaterkę, który na tle zachodzącego słońca skacze na dach jednego z charakterystycznych budynków tamtego okresu.

GramTV przedstawia:

Za produkcję odpowiada Ubisoft Quebec, czyli twórcy Assassin’s Creed Odyssey. Dyrektorem kreatywnym jest Jonathan Dumont, który pracował nad Assassin’s Creed Odyssey oraz Immortals Fenyx Rising. Tytuł będzie można ograć w ramach Assassin's Creed Infinity, który nie jest grą, a hubem dla wszystkich odsłon serii. Assassin's Creed Red nie otrzymało potencjalnej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!