Assassin's Creed Nexus na nowym gameplayu. Ubisoft omawia walkę i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/10/19 07:55
0
0

Francuska firma prezentuje kolejne fragmenty rozgrywki z nadchodzącej odsłony serii Assassin’s Creed skierowanej do posiadaczy gogli VR.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć kolejny zwiastun Assassin's Creed Nexus, w którym pokazano kilka fragmentów rozgrywki. Ubisoft najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa przed listopadową premierą. Francuska firma opublikowała bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Tym razem zainteresowani mają szansę zapoznać się z obszerną prezentacją Assassin's Creed Nexus, w której omówiono m.in. system walki oraz wspinaczkę.

Assassin's Creed Nexus na nowym gameplayu. Ubisoft omawia walkę i nie tylko

Assassin's Creed Nexus na obszernej prezentacji. Ubisoft pokazuje nowe fragmenty rozgrywki i omawia mechaniki

W najnowszym materiale poświęcony Assassin’s Creed Nexus nie brakuje oczywiście fragmentów rozgrywki, które pozwalają dokładnie przyjrzeć się wspomnianym elementom rozgrywki. Całość omawiają natomiast David Votypka oraz Olivier Palmer, czyli odpowiednio dyrektor kreatywny i zastępca reżysera gry, którzy dzielą się różnymi informacjami zarówno na temat systemu walki, jak i poruszania się.

W Assassin’s Creed Nexus walka z oponentami polegać będzie na kontrowaniu i atakowaniu przeciwnika w odsłonięte części ciała przeciwników. Zgodnie z zapowiedziami każda z dostępnych w grze postaci będzie mogła pochwalić się innym sprzętem, ale główne założenia starć z oponentami nie będą się zmieniać. Gracze otrzymają oczywiście również ukryte ostrze, a także kilka przydatnych gadżetów jak np. bomby czy noże do rzucania.

GramTV przedstawia:

W najnowszym materiale twórcy Assassin’s Creed Nexus omówili także system skradania. Użytkownicy będą mogli wychylać się zza różnych osłon, by śledzić ruchy przeciwników, a także rozpraszać oponentów przy pomocy butelek czy dzbanków. Nie zabraknie również gwizdania, które zostanie wykonane po przyłożeniu kontrolera do ust. Rzućcie okiem prezentację na dole wiadomości i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po wspomnianej produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin's Creed Nexus zadebiutuje na rynku już 16 listopada 2023 roku. Gra dostępna będzie wyłącznie na goglach wirtualnej rzeczywistości wyłącznie na Meta Quest 2, Meta Quest Pro oraz Meta Quest 3. W produkcji gracze będą mieli okazję wcielić się w Ezio Auditore de Firenze (Assassin’s Creed II), Connora Kenwaya (Assassin’s Creed III) oraz Kassandrę (Assassin’s Creed Odyssey).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!