Armia umarłych 2 już powstaje. Zack Snyder powraca do swojego uniwersum

Radosław Krajewski
2021/07/22 12:45

Netflix nie rezygnuje z kontynuacji ostatniego filmu Zacka Snydera i już rozpoczęły się wstępne prace nad drugą częścią.

Armia umarłych od samego początku planowana była jako wstęp do całej filmowej serii, która przez lata będzie rozwijana licznymi spin-offami i prequelami. Pierwszy z nich trafi do Netflixa jeszcze w tym roku. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy plakat Armii złodziei, który zapowiada nadchodzący zwiastun. Na tym jednak nie koniec niespodzianek nowego uniwersum Zacka Snydera, ponieważ reżyser ogłosił, że rozpoczął już pracę nad kontynuacją wraz ze scenarzystą Shayem Hattenem. Panowie najpierw skończą ich kolejną produkcję, czyli inspirowane Gwiezdnymi wojnami Rebel Moon i dopiero wtedy ruszą z pracami nad Armią umarłych 2.Armia umarłych 2 już powstaje. Zack Snyder powraca do swojego uniwersumNiedługo po majowej premierze pierwszej części serii Snyder zapowiedział, że jeżeli będzie zapotrzebowanie na kontynuację, to chętnie usiądzie wraz z Hattenem do rozmów nad opracowaniem kolejnej historii. Armia umarłych okazała się hitem platformy, która została odtworzona na ponad 75 milionach kont. Widzowie również ciepło przyjęli najnowszą produkcję popularnego reżysera, więc kwestią czasu byłą zapowiedź drugiej części. Niestety będziemy musieli na nią trochę poczekać i z pewnością nie dostaniemy jej w najbliższych dwóch latach.

Przypomnijmy, że Armia Umarłych opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Nora Arnezeder, Tig Notaro, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick oraz Hiroyuki Sanada. Film zadebiutował na Netflixie 21 maja.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
22/07/2021 13:04

Za przeproszeniem totalne g* i jeszcze z tego uniwersum robią...

Pozatym nie mylmy "ciepłego przyjęcia" z oglądalnością, bo naturalnym jest że popkorniasty film z zombie w tytule i głośnym nazwiskiem będzie oglądany, skoro to "produkcja własna" platformy i nie serial (w który jednak trzeba zainwestować czas). Na Meta Critic film ma 4.9 user score, wsród krytyków trochę więcej ponad 5/10.