Nowy materiał zza kulis Armii Umarłych. W taki sposób dodano Tig Notaro

Radosław Krajewski
2021/06/07 16:00

Netflix zaprezentował kolejne wideo z produkcji Armii Umarłych, tym razem prezentując, w jaki sposób dodano postać Tig Notaro.

Nowy materiał zza kulis Armii Umarłych. W taki sposób dodano Tig NotaroProdukcja Armii Umarłych, najnowszego filmu Zacka Snydera nie należała do najprostszych. Reżyser podczas prac nad filmem zdecydował się usunąć Chrisa D’Elię, który został oskarżony o przestępstwo seksualne. Pomimo tego, że materiał był już praktycznie gotowy, Snyder nie wahał się wyciąć aktora ze wszystkich scen, w których występował. Opóźniło to nie tylko premierę filmu, ale również wymusiło na Netflixie dołożenie kilku milionów dolarów, aby D’Elię zastąpić Tig Notaro. Aktorka nie miała okazji spotkać się z resztą obsady na planie i wszystkie swoje sceny musiała nagrywać na tle zielonego tła. Więcej o tej sytuacji pisaliśmy w tym miejscu. Teraz Netflix podzielił się materiałem zza kulis, na którym możemy zobaczyć proces dodania Notaro do filmu.

Część widzów może być zaskoczona, że aktorka nie odgrywała scen z resztą obsady. Specjaliści od efektów specjalnych zrobili kawał świetnej roboty, dzięki której nie ma w filmie ani jednej sceny z aktorką, która wypadłaby nienaturalnie. Warto pochwalić również samą Notaro, która musiała wykazać się niesamowitą wyobraźnią grania bez żadnych partnerów. Powstanie zdjęć z jej udziałem możemy zobaczyć na poniższym materiale. Przedstawia on również wymagający i czasochłonny proces dodawania aktorki do każdej ze scen. W materiale pokazano także proces powstawania innych efektów specjalnych, w tym zombie, scen akcji oraz słynnego już zombietygrysa.

Przypomnijmy, że Armia Umarłych opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Nora Arnezeder, Tig Notaro, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick oraz Hiroyuki Sanada. Film zadebiutował na Netflixie 21 maja.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
08/06/2021 05:09

Nic specjalnego jeśli chodzi o sam film. Wpadają, kończy się dla nich źle, przeżywa osoba, która sprowadziła katastrofę na resztę.

Renchar
Gramowicz
07/06/2021 18:34

Obejrzałem ze znajomym początek dobrze się zaczynał. Krew flaki itp. Pierwszy zgrzyt jak wchodzą do miasta zombiaków i drzwi za sobą nie zamykają LOL. Potem zaczyna wkurzać niemiłosiernie Kate. Wszyscy niech zginą, ale ona musi ratować ludzi którzy pewnie i tak zdechli. Rusza na samowolkę ojciec biegnie ratować i resztę każdy zna. Kto pisał scenariusz oklepany schemat. Do końca filmu liczyliśmy że ktoś tą głupią babę zaciuka lub ugryzie :/  

Co do filmiku to całkiem nieźle ją wmontowali bo w filmie nawet tego nie zauważyłem :P

MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/06/2021 17:56

Z jednej strony śmieszne, a z drugiej imponujące.