Amber Heard straciła rolę w Aquamanie 2? Warner Bros chce zastąpić aktorkę

Radosław Krajewski
2022/06/15 11:05

Trwa zamieszanie w związku z rolą Mery w drugiej części Aquamana.

Na początku czerwca poznaliśmy wyrok w procesie Johnny Depp vs Amber Heard. Aktorka poniosła porażkę i musi zapłacić swojemu byłemu mężowi wysokie odszkodowanie. Dla gwiazdy oznacza to również przymusową przerwę od aktorstwa, a jej ostatnią rolą w najbliższym czasie może być Mera w Aquamanie 2. Niedługo po procesie pojawiły się doniesienia, że nawet w nowym filmie DC Comics nie zobaczymy aktorki i Warner Bros. zdecydował się całkowicie ją wyciąć. Niedawno Heard po raz pierwszy udzieliła wywiadu od czasu zakończenia procesu, ale nie zdradziła, jaki los czeka jej bohaterkę w kontynuacji Aquamana. Okazuje się, że studio nie chce całkowicie pozbywać się tej postaci ze swojego filmu i twórcy mieli rozpocząć poszukiwania nowej aktorki, która zastąpi Amber Heard.

Amber Heard straciła rolę w Aquamanie 2? Warner Bros chce zastąpić aktorkę

Według informacji portalu Just Jared, aktorka zostanie całkowicie wycięta z Aquamana 2. Warner Bros. podjął taką decyzję po ostatnim pokazie testowym, gdzie publiczność nie była zachwycona pojawieniem się Heard na ekranie. Studio ma teraz szukać aktorki, która wcieli się w Merę, po czym rozpoczną się powtórne sesje zdjęciowe do drugiej części Aquamana. Tym samym Heard pożegna się z angażu nie tylko w filmie, ale również przyszłych projektach z uniwersum DC Comics. Przypomnijmy, że jeszcze rok temu plotkowano, że Mera otrzyma swój własny serial przeznaczony na HBO Max.

Portal TMZ skontaktował się z przedstawicielami Amber Heard, którzy kategorycznie zaprzeczyli plotkom. Stwierdzili, że są one niedokładne, pozbawione wrażliwości i lekko szalone.

Zamieszanie związane z plotkami twa od pierwszego dnia i nic się nie zmieniło – są niedokładne, niewrażliwe i nieco szalone.

GramTV przedstawia:

TMZ próbowało uzyskać oświadczenie również od Warner Bros., ale studio nie odpowiedziało na ich pytania. Po oświadczeniu przedstawicieli Heard portal Just Jared zaktualizował swoje doniesienia, w którym podali, że pewna osoba związana z filmem przekazała, że aktorka wciąż jest obecna w obsadzie. Podkreślili jednak, że inne ich źródła utrzymują, że dojdzie do zmiany aktorki wcielającej się w Merę.

Aquaman 2 ma zadebiutować w kinach 17 marca 2023 roku. Wytwórnia oraz producenci mają jeszcze trochę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Jeżeli jednak dojdzie do wymiany Heard na inną aktorkę, Warner Bros. prawdopodobnie będzie zmuszone raz jeszcze opóźnić datę premiery swojego superbohaterskiego filmu.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
15/06/2022 11:23

Kurde a nie mogą po prostu założyć jakiegoś deepfake-a na jej twarz?