Ace Attorney Investigations Collection będzie dostępne na Nintendo Switch. Jest zwiastun i data premiery

Krzysztof Żołyński
2024/06/19 19:00
0
0

Mamy dobrą wiadomość dla wielbicieli prawniczej serii gier Ace Attorney. Podczas Nintendo Direct ujawniono kolekcję Ace Attorney Investigations Collection, która trafi na Switcha.

Podczas Nintendo Direct ujawniono kolekcję Ace Attorney Investigations Collection, dzięki której cała seria Ace Attorney trafi w końcu na Switcha w zremasterowanej wersji. Tytuł ten nigdy wcześniej nie został wydany na Zachodzie. Oznacza to, że dla wielu graczy będzie to pierwsza okazja, żeby zanurzyć się w nowym środowisku gry i pozna\c całą kolekcję nowych postaci.

Ace Attorney Investigations Collection. Capcom
Ace Attorney Investigations Collection. Capcom

Zapowiedziano Ace Attorney Investigations Collection. Jest zwiastun i data premiery

W tej odnodze serii potyczki prawne przeniesiono z sali sądowej do prawdziwego świata. Śledczy, prawnik i wszechstronny geniusz Miles Edgeworth zostaje wystawiony na próbę, kiedy zostaje poproszony o rozwiązanie różnych przestępstw, w tym niektórych o implikacjach międzynarodowych. Do ich rozwiązania musi użyć logiki i dosłownie poskładać elementy układanki, aby dowiedzieć się, co się stało, kto jest za to odpowiedzialny i jak powstrzymać złoczyńców przed wprowadzeniem w życie ich planów. Jak sami widzicie jest całkowicie inne podejście do kultowej serii.

Swoją drogą, ciekawe czy Capcom kiedyś zdecyduje się na wydanie kolejnej części tej znakomitej gry, uwielbianej przez wielu fanów łamigłówek. Myślę, że chętnych do wejście w rolę prawnika, rozwiązującego zawiłe sprawy nie zabraknie.

GramTV przedstawia:

Ace Attorney Investigations Collection na przedpremierowym zwiastunie

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!