A Plague Tale: Requiem z kolejnym zwiastunem. W roli głównej Hugo i szczury

Mikołaj Ciesielski
2022/10/13 08:10
0
0

Deweloperzy z Asobo Studio prezentują moc kontrolowania gryzoni jednego z głównych bohaterów.

A Plague Tale: Requiem z kolejnym zwiastunem. W roli głównej Hugo i szczury

Od premiery A Plague: Tale Requiem dzieli nas zaledwie kilka dni. Deweloperzy z Asobo Studio już od jakiegoś czasu nie dają nam jednak zapomnieć o swojej produkcji i regularnie dzielą się kolejnymi informacjami i materiałami ze wspomnianego tytułu. Tylko w tym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć gameplay trailer poświęcony broni, w którą będzie wyposażona Amicia, a także przyjrzeć się kilku postaciom, które wystąpią w kontynuacji A Plague Tale: Innocence. Tymczasem do sieci trafił kolejny zwiastun.

Nowy gameplay trailer A Plague Tale: Requiem prezentuje moc Hugo

Podobnie jak w poprzednich materiałach promocyjnych, tak i w najnowszym nie brakuje fragmentów rozgrywki. Całość skupiona jest natomiast na postaci Hugo oraz jego mocy, dzięki której jest w stanie kontrolować krwiożercze szczury. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, w jaki sposób chłopiec będzie mógł wykorzystywać gryzonie. Rzućcie okiem zwiastun na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Gra zadebiutuje na rynku 18 października i tego samego dnia pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z informacjami dotyczącymi długości rozgrywki, a także z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!