A Plague Tale: Requiem – nowe fragmenty rozgrywki prezentują możliwości kuszy

Mikołaj Ciesielski
2022/10/10 14:50
0
0

Deweloperzy z Asobo Studio dzielą się kolejnymi ujęciami ze swojej produkcji.

A Plague Tale: Requiem – nowe fragmenty rozgrywki prezentują możliwości kuszy

Premiera A Plague Tale: Requiem zbliża się wielkimi krokami. W zeszłym tygodniu deweloperzy z Asobo Studio ujawnili wymagania sprzętowe gry dla wersji PC, a także zwiastun poświęcony postaciom drugoplanowym. Tymczasem do sieci trafił kolejny trailer z nadchodzącej kontynuacji przygód Hugo i Amicii. Tym razem twórcy postanowili zaprezentować możliwości kuszy, w którą będzie wyposażona główna bohaterka.

Kolejny gameplay trailer A Plague Tale: Requiem prezentuje nową mechanikę

Opublikowany gameplay trailer pokazuje, że kusza przyda się graczom nie tylko do szybkiego eliminowania oponentów, ale także do pokonywania różnego rodzaju trudności i odblokowywania nowych przejść. Wspomniana broń okaże się również niezwykle przydatna podczas starć z opancerzonymi przeciwnikami. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Gra zadebiutuje na rynku 18 października i tego samego dnia pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z informacjami dotyczącymi długości rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!