A Knight of the Seven Kingdoms nadchodzi. Spin-off Gry o Tron z terminem premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/02/24 11:30
0
0

Wiemy, kiedy zadebiutuje ekranizacja opowiadań George’a R.R. Martina.

Pod koniec października HBO rozpoczęło poszukiwania obsady do A Knight of the Seven Kingdoms, czyli kolejnego serialu skierowanego do fanów Gry o Tron. W trakcie ostatniej telekonferencji poświęconej wynikom finansowym Warner Bros. Discovery otrzymaliśmy natomiast nowe informacje na temat wspomnianej produkcji. Dyrektor generalny amerykańskiego przedsiębiorstwa ujawnił bowiem termin premiery ekranizacji „Opowieści z Siedmiu Królestw” autorstwa George’a R.R. Martina.

A Knight of the Seven Kingdoms nadchodzi. Spin-off Gry o Tron z terminem premiery

Kolejny prequel Gry o Tron z terminem premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje serial A Knight of the Seven Kingdoms

David Zaslav ujawnił (dzięki IGN), że A Knight of the Seven Kingdoms znajduje się obecnie w preprodukcji. W pracach nad wspomnianym tytułem bierze oczywiście udział George R.R. Martin. Sam serial – zgodnie z informacjami przekazanymi przez dyrektora generalnego Warner Bros. Discovery – ma natomiast zadebiutować pod koniec 2025 roku.

Sto lat przed wydarzeniami z Gry o Tron, Westeros przemierzało dwóch nietypowych bohaterów…młody, naiwny, ale odważny rycerz, ser Dunk Wysoki oraz jego drobny giermek, Jajo. W czasach, gdy ród Targaryenów nadal zasiada na Żelaznym Tronie, a pamięć o ostatnim smoku jeszcze nie odeszła, na tych nieprawdopodobnych i niezrównanych przyjaciół czekają potężni wrogowie niebezpieczne wyczyny i wielkie przeznaczenie – informuje opis serialu.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że „Opowieści z Siedmiu Królestw” autorstwa George’a R.R. Martina składają się z trzech opowiadań zatytułowanych „Błędny rycerz”, „Zaprzysiężony miecz” oraz „Tajemniczy Rycerz”. Całość skupia się natomiast na przygodach rycerza o imieniu Dunk (przyszłego lorda dowódcy Gwardii Królewskiej) i jego giermka o pseudonimie Jajo (późniejszego króla Aegona V).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!