2K Games gotowe na zapowiedź zupełnie nowej marki

LM
2021/08/03 09:10
0
0

Jeszcze w tym miesiącu doczekamy się zapowiedzi zupełnie nowej marki w katalogu 2K Games. Na premierę też nie poczekamy już zbyt długo.

2K Games gotowe na zapowiedź zupełnie nowej marki

Okazuje się, że jeszcze w tym miesiącu włodarze 2K Games przygotują zapowiedź zupełnie nowego IP. Potwierdzono to podczas najnowszego spotkania sprawozdawczego, podczas którego dowiedzieliśmy się również, że ujawniana niebawem gra ukaże się przed końcem marca 2022 roku. Włodarze Take-Two najprawdopodobniej szykują oficjalną zapowiedź marki na zbliżający się cyfrowy Gamescom 2021 i jego Opening Night Live, ale wszystkiego dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Oczywiście głównym kandydatem do prac nad nowym IP jest studio Firaxis Games, które niedawno zakończyło długoletnie wsparcie dla Civilization 6, a w ubiegłym roku wypuściło mniejsze XCOM: Chimera Squad. Tym samym ekipa raczej zbyt szybko nie ogłosi prac nad Civilization 7 czy XCOM 3, więc może dłubać przy czymś całkowicie nowym. Warto wspomnieć tu o niedawnych pogłoskach, które sugerowały, że Firaxis tworzy taktyczną strategię w świecie Marvela.

GramTV przedstawia:

Jeszcze w maju włodarze Take-Two ogłaszali, że do końca roku fiskalnego wypuszczą na rynek 21 gier. Być może więcej o nich dowiemy się podczas wspomnianego Gamescomu 2021 – cyforwe targi odbędą się w dniach 25-29 sierpnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!