Joker z karabinem na nowym zdjęciu z Ligi Sprawiedliwości. Świeże plakaty filmu

Radosław Krajewski
2021/03/11 12:40

W sieci zadebiutowały nowe materiały z Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, w tym nowe spojrzenie na Jokera.

Joker z karabinem na nowym zdjęciu z Ligi Sprawiedliwości. Świeże plakaty filmuJeszcze tylko tydzień dzieli nas od premiery długo oczekiwanej przez świat popkultury Ligi Sprawiedliwości od Zacka Snydera. Nic więc dziwnego, że reżyser oraz Warner Bros. podgrzewają emocje przed debiutem swojej produkcji. Z tej okazji otrzymaliśmy kolejne spojrzenie na Jokera granego przez Jareda Leto. Tym razem złoczyńcę możemy zobaczyć, jak prezentuje się w kolorze. Najprawdopodobniej Snyder podzielił się zdjęciem zza kulis produkcji filmu, które pochodzi ze sceny znanej ze zwiastuna. Fani oszaleli na jej punkcie, szczególnie przez wypowiadaną przez postać kwestię. Przypomnijmy, że twórcy chętnie dzielą się kolejnymi, czasami przerażającymi materiałami z Jokerem, pomimo tego, że nemezis Batmana nie będzie odgrywał kluczowej roli w filmie.

Warner Bros. promuje reżyserską wersję Ligi Sprawiedliwości nowymi plakatami. Na jednym z nich możemy zobaczyć Darkseida, czyli głównego przeciwnika tytułowej drużyny superbohaterów. Drugi z plakatów przedstawia natomiast cały zespół, na czele z Batmanem i Supermanem w czarnym kostiumie.

Niecały miesiąc temu do sieci trafił ostatni pełny zwiastun produkcji. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że Liga Sprawiedliwości będzie trwać ponad cztery godziny, pomimo pierwotnych planów na podzielenie filmu na godzinne odcinki.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Ezra Mille jako Flash, Jason Momoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg, Amy Adams jako Lois Lane, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Connie Nielsen jako Królowa Hippolita, J.K. Simmons jako Komisarz Gordon, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Amber Heard jako Mera i Joe Morton jako Silas Stone.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawi się na HBO Max już 18 marca. Tego samego dnia film zadebiutuje w Polsce na platformie HBO GO.

Komentarze
1
p7rk
Gramowicz
12/03/2021 07:34

"Fani oszaleli na jej punkcie, " 

Czy redaktor, który to napisał przyszedł z Interii? :D