Fani oszaleli po dialogu Jokera z nowego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości

Radosław Krajewski
2021/02/15 17:20

Wczoraj pojawił się nowy zwiastun reżyserskiej wersji Ligi Sprawiedliwości. Pod koniec pojawia się Joker, który wypowiada kultowe już słowa.

Fani oszaleli po dialogu Jokera z nowego zwiastuna Ligi SprawiedliwościNajnowszy zwiastun Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawił się wczoraj w sieci. Zapowiedź filmu zrobiła ogromną furorę w internecie, stając się jednym z najchętniej oglądanych filmów na kanale HBO Max na YouTubie. Zwiastun zawdzięcza popularność ostatniej scenie, w której pojawia się Joker grany przez Jareda Leto. Wypowiada on słowa: „Żyjemy w społeczeństwie, które zapomniało o honorze. Zgadza się, Batmanie?”. To właśnie ten pierwszy człon, który od wielu lat przypisany jest Jokerowi, chociaż nigdy wcześniej tych słów nie wypowiedział, sprawił, że internet ponownie oszalał na punkcie znanej kwestii.

Po raz pierwszy memy ze słowami „We live in society” pojawiły się w 2015 roku, gdzie przedstawiały Jokera, zarówno z Legionu Samobójców, jak i z Mrocznego Rycerza, a później z Jokera z 2019 roku. Używano go do skomentowania czyjejś hipokryzji lub podkreślenia niewłaściwych decyzji podejmowanych przez większą grupę osób. Mem zaczął żyć własnym życiem i tak spodobał się fanom Księcia Zbrodni, że stworzyli nawet petycję, aby uwzględnić tę kwestię w filmie Todda Phillipsa, tym bardziej że bohater grany przez Joaquina Phoenixa komentuje negatywny wpływ społeczeństwa w ostatnich scenach filmu. Do pojawienia się kultowej już kwestii musieliśmy zaczekać do bieżącego roku, w którym Zack Snyder wreszcie spełnił marzenia wielu osób.

GramTV przedstawia:

Media społecznościowe zostały zalane słynnym memem w nowej odsłonie. Wiele osób przychylnie skomentowało pojawieniem się kwestii w dialogu Jokera. Do sprawy odniósł się nawet odtwórca roli słynnego antagonisty. Wybrane posty znajdziecie poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Astaldur
Gramowicz
15/02/2021 23:09

Może Disney weźmie przykład i naprawi najnowszą trylogię gwiezdnych wojen :P...