Liga Sprawiedliwości z nowym efektownym zwiastunem. Lepsze spojrzenie na Jokera

Radosław Krajewski
2021/02/14 16:45

Zack Snyder opublikował nowy zwiastun swojego nadchodzącego widowiska, zawierający zupełnie nowe sceny.

Liga Sprawiedliwości z nowym efektownym zwiastunem. Lepsze spojrzenie na JokeraZgodnie z obietnicą Zacka Snydera, zadebiutował właśnie nowy zwiastun jego Ligi Sprawiedliwości. Najnowsza zapowiedź przypomina nie tylko o zbliżającej się premierze, ale również pokazuje kilka nowych scen, w tym Jokera oraz kolejne fragmenty walki tytułowej drużyny z armią Darkseida o losy całego świata. Zobaczcie poniżej, jak prezentuje się efektowny zwiastun filmu.

Liga Sprawiedliwości będzie trwał aż cztery godziny i nie zostanie podzielony na odcinki pomimo wcześniejszych doniesień. Zack Snyder zmienił formę swojej produkcji, najwyraźniej uznając, że jako jeden długi film sprawdzi się lepiej i dotrze do większej liczby osób. Zapowiedziano również, że jeżeli tytuł trafi do kin, w połowie odbędzie się 10-minutowa przerwa.

W obsadzie znaleźli się: Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Ezra Mille jako Flash, Jason Momoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg, Amy Adams jako Lois Lane, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Connie Nielsen jako Królowa Hippolita, J.K. Simmons jako Komisarz Gordon, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Amber Heard jako Mera i Joe Morton jako Silas Stone.

GramTV przedstawia:

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawi się na HBO Max już 18 marca. Tego samego dnia film zadebiutuje w Polsce na platformie HBO GO.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!