Nowe zdjęcie i oficjalny czas trwania Ligi Sprawiedliwości. Szykuje się długi seans

Radosław Krajewski
2021/02/27 10:55

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera będzie trwać jeszcze dłużej, niż do tej pory sądzono. Tak długiego filmu superbohaterskiego jeszcze nie było.

Nowe zdjęcie i oficjalny czas trwania Ligi Sprawiedliwości. Szykuje się długi seansWielkimi krokami zbliża się długo oczekiwana Liga Sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snydera. Film niedawno otrzymał kolejny zwiastun, w którym pojawił się Joker. Fani oszaleli na punkcie powrotu postaci granej przez Jareda Leto. Również najnowsze zdjęcie słynnego złoczyńcy zrobiło ogromną furorę w sieci. Na tym jednak promocja filmu się nie zakończyła i Zack Snyder zaprezentował kolejny kadr pochodzący bezpośrednio ze swojej produkcji, na którym możemy bliżej przyjrzeć się Aquamanowi. Oprócz tego poznaliśmy czas trwania obrazu, który zapewni dla wielu najdłuższy seans życia.

Już wcześniej mówiono, że Liga Sprawiedliwości Zacka Snyder będzie trwać cztery godziny. Teraz oficjalnie dowiedzieliśmy się, że film będzie nawet trochę dłuższy. Wraz z Batmanem, Supermanem i resztą drużyny spędzimy aż 4 godziny 1 minutę i 28 sekund. Przypomnijmy, że początkowo reżyser wraz z Warner Bros. planowali podzielić film na cztery godzinne odcinki. Ostatecznie z tego pomysłu się wycofano i cała produkcja, bez żadnego podziału, trafi na platformy streamingowe HBO.

Wczytywanie ramki mediów.

W obsadzie znaleźli się: Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Ezra Mille jako Flash, Jason Momoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg, Amy Adams jako Lois Lane, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Connie Nielsen jako Królowa Hippolita, J.K. Simmons jako Komisarz Gordon, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Amber Heard jako Mera i Joe Morton jako Silas Stone.

GramTV przedstawia:

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawi się na HBO Max już 18 marca. Film zadebiutuje również w Polsce na platformie HBO GO. Potwierdza to oficjalna lista premier serwisu na marzec.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!