NieR: Automata dalej popularne. Twórcy chwalą się nowymi wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/02/24 09:30

Produkcja Platinum Games śrubuje własny rekord.

NieR: Automata dalej popularne. Twórcy chwalą się nowymi wynikami sprzedaży

Pod koniec grudnia dowiedzieliśmy się, że sprzedaż NieR: Automata przekroczyła 5 milionów egzemplarzy (biorąc pod uwagę wersje fizyczne i cyfrowe), co uczyniło produkcję najlepiej sprzedającą się grą studia Platinum Games.

Twórcy postanowili wczoraj udostępnić nowe dane, z których wynika, że w ostatnich tygodniach tytuł nie stracił na popularności i trafił do 500 tysięcy osób, co oznacza, że na zakup NieR: Automata zdecydowało się już łącznie ponad 5,5 miliona graczy.

NieR: Automata zadebiutowała na początku 2017 roku na PlayStation 4 i PC. Rok później produkcja trafiła także na konsolę Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Platinum Games, to zapraszamy do lektury: Najlepsze pomysły rodzą się w Japonii – recenzja Nier: Automata.

Warto wspomnieć, że już 23 kwietnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One pojawi się remaster NieR: Replicant, czyli pierwszej odsłony serii NieR. Odświeżona wersja zaoferuje nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, ale także zmiany w mechanice, dzięki którym gra będzie bardziej przystępna dla fanów NieR: Automata.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
24/02/2021 10:09

Chodzą słuchy że NieR: Automata ma być teraz w plusie. Za parę dni się przekonamy.