NieR: Automata to najlepiej sprzedająca się gra Platinum Games. Mamy nowe dane

Mikołaj Ciesielski
2020/12/29 09:20

Poznaliśmy również datę premiery mobilnego NieR Re[in]carnation.

Pod koniec września poznaliśmy datę premiery odświeżonej wersji NieR Replicant. Dowiedzieliśmy się wówczas także, że sprzedano ponad 4,85 miliona egzemplarzy gry NieR: Automata. Od tamtego czasu zainteresowanie wspomnianą produkcją nie słabło, ponieważ w zeszłym tygodniu deweloperzy poinformowali, że sprzedaż przekroczyła 5 milionów sztuk (biorąc pod uwagę wersje cyfrowe i fizyczne), co czyni NieR: Automata najlepiej sprzedającą się grą studia Platinum Games.

NieR: Automata to najlepiej sprzedająca się gra Platinum Games. Mamy nowe danePonadto Square Enix postanowiło uspokoić graczy, którzy z niecierpliwością czekają na zapowiedziane pod koniec marca NieR Re[in]carnation. Tytuł miał zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, jednak jakiś czas temu deweloperzy poinformowali o opóźnieniu.

Na szczęście poznaliśmy już dokładną datę premiery – NieR Re[in]carnation zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android już 18 lutego 2021 roku. Wspomniana data dotyczy wyłącznie rynku japońskiego. Gra ma trafić w późniejszym terminie do europejskich graczy.

Przypomnijmy, że gra NieR: Automata zadebiutowała na początku 2017 roku na PlayStation 4 i PC. Rok później produkcja trafiła także na konsolę Xbox One.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!