Pierwsza edycja SkillFactor przeszła do historii. Organizatorzy podsumowują wydarzenie

gram.pl
2021/02/22 13:40

Wielki finał pierwszej edycji SkillFactor już za nami. Przyszedł czas na podsumowanie turnieju.

Finał rozgrywek SkillFactor przeszedł do historii. Wielkimi zwycięzcami pierwszej edycji turnieju okazała się drużyna prowadzana przez Saja, którzy pokonali Team Snax na mapach Nuke oraz Train. Ekipa Janusza Pogorzelskiego okazała się lepsza wyłącznie na mapie Mirage. Tym samym drużyna Pawła „Saju” Pawelczaka może się pochwalić tytułem najlepszej drużyny pierwszych rozgrywek SkillFactor.

Zacięta rywalizacja trwała od siedmiu dni, podczas których stoczono 57 godzin rozgrywek. W turnieju udział wzięło 672 drużyny i 3360 graczy chcących spełnić swoje marzenia o rozgłosie i esportowej karierze. Po zakończeniu otwartych kwalifikacji do finału przeszły tylko cztery drużyny: Anforczunetli Pawła „Saju” Pawelczaka, Styropian pod dowództwem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Elixy Clan z Pawłem „innocentem” Mocekiem w roli lidera i Zera Jakuba „kubena” Gurczyńskiego.

GramTV przedstawia:

Wielkie finał rozgrywek trwał od 19 do 21 lutego. Przez pierwsze dwa dni toczono mecze w systemie BO1, a trzeciego dnia oglądaliśmy rozgrywki w formacie BO3. W finale spotkała się drużyna Saja oraz Snaxa, która nie odniosła porażki na żadnej mapie od początku swojego udziały w projekcie. Natomiast Team Saju nie byli w najlepszej dyspozycji podczas rozgrywek finałowych, pomimo posiadania MVP turnieju, którym został marcinka08pl.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z kolejnymi edycjami SkillFactor, zapraszamy na oficjalną stronę internetową.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!