SkillFactor – już dziś rusza tydzień Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego

gram.pl
2021/02/01 15:30
0
0

Amatorscy gracze Counter Strike: Global Offensive mają ostatnią szansę na wzięcie udziału w projekcie SkillFactor.

SkillFactor – już dziś rusza tydzień Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego

Rozpoczęły się ostatnie kwalifikacje do projektu SkillFactor – turnieju dla amatorskich graczy Counter Strike: Global Offensive, który bazuje na formule talent show. W tym tygodniu zainteresowane drużyny powalczą, aby trafić pod skrzydła Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, niezwykle doświadczonego gracza, który w przeszłości reprezentował barwy takich zespołów jak Illuminar oraz Virtus.pro.

„Snax” pomoże swoim podopiecznym wznieść się na wyższy poziom oraz pokazać, że w jego słowniku nie ma miejsce na słowo „niemożliwe. Janusz Pogorzelski skupi się również na poprawnej komunikacji pomiędzy członkami drużyny, która stanowi klucz do sukcesu w Counter Strike: Global Offensive.

Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku (4 lutego) do godziny 17:45 za pośrednictwem strony SkillFactor.pl. Zapisać mogą się wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat i posiadają własny zespół. Podobnie jak w poprzednich kwalifikacjach, przewidziana ilość drużyn to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

GramTV przedstawia:

Pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizator stworzył jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook, gdzie zainteresowani mogą znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród będzie wynosić aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!