Wilkołaki, Yokai i zjawiska paranormalne, czyli co nowego w PlayStation Store?

LM
2021/01/31 17:00
0
0

Tegoroczny kalendarz wydawniczy dopiero się rozpędza. Sprawdź tytuły, które w najbliższych dniach wylądują na konsolach PlayStation.

Wilkołaki, Yokai i zjawiska paranormalne, czyli co nowego w PlayStation Store?

Styczeń już niemal za nami, a wraz z jego końcem powinno robić się już nieco gęściej w kalendarzu wydawniczym, także na konsolach PlayStation. Wprawdzie japoński gigant, a zaraz za nim fani, wciąż walczą o każdą pojedynczą sztukę konsoli PlayStation 5, ale maszyny marketingowe nabierają obrotów, a wraz z nimi rośnie lista gier przygotowanych bezpośrednio na PS5. Poniżej lista tytułów, które trafią do sprzedaży w PlayStation Store.

Nowe gry na PlayStation 4 i PlayStation 5

GramTV przedstawia:

Największą niewiadomą pozostaje czwartkowa premiera Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. RPG akcji w świecie World of Darkness z pewnością przykuje uwagę fanów uniwersum, a jeśli deweloperzy z Cyanide dowiozą niezłą produkcję, to być może skuszą się na nią także pozostali miłośnicy grania. Pierwsze recenzje powinny pojawić się już na dniach.

Nowe gry na PlayStation 4 i PlayStation 5, Wilkołaki, Yokai i zjawiska paranormalne, czyli co nowego w PlayStation Store?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!