Mortal Kombat 11 z kamerą FPP i TPP? Nowy mod pozwala zmienić perspektywę

Mikołaj Ciesielski
2021/01/07 13:10

Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk w zupełnie nowym wydaniu.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o modzie do gry Cyberpunk 2077, który pozwala zwiedzać Night City w trzecioosobowej perspektywie. Tymczasem dziś mamy coś dla fanów serii Mortal Kombat. Użytkownik posługujący się pseudonimem Ermaccer stworzył modyfikację do Mortal Kombat 11, która umożliwia zmianę klasycznej dla cyklu kamery bocznej na widok FPP lub TPP. Efekt jest naprawdę interesujący.

Mortal Kombat 11 z kamerą FPP i TPP? Nowy mod pozwala zmienić perspektywę

GramTV przedstawia:

Całość działa i prezentuje się całkiem dobrze, choć bez wątpienia rozgrywka może być nieco trudna. Trzeba jednak przyznać, że możliwość dosłownego wcielenia się w Scorpiona czy Sub-Zero i stoczenia pojedynku z innymi kultowymi postaciami w pierwszoosobowej perspektywie może być ciekawym doświadczeniem dla fanów serii. Rzućcie okiem na poniższe wideo i oceńcie sami.

Jeśli jesteście zainteresowanie przedstawioną modyfikacją, to niezbędne pliki znajdziecie pod tym adresem. Po zainstalowaniu moda lepiej nie korzystać z trybów multiplayer, aby nie narazić się na bana.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 11 zadebiutowało na rynku 23 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W listopadzie ubiegłego roku pojawiła się wersja Ultimate zawierająca wszystkie DLC. Kompletne wydanie trafiło na wyżej wymienione platformy, a także na nowe sprzęty Sony i Microsoftu, czyli PlayStation 5 i Xboksa Series X/S.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
07/01/2021 13:52

Widzę potencjał dla VR :P