Cyberpunk 2077 – spontaniczne eksplozje NPC-ów i Borat zwiedzający Night City

Radosław Krajewski
2021/01/05 15:20
3
0

Do najnowszej gry CD Projekt RED powstają najróżniejsze mody, które mają udoskonalić grę. Nie wszyscy jednak mają tak szlachetne zamiary.

Scena modderska Cyberpunka 2077 dopiero się rozkręca, ale już dostaliśmy kilka ciekawych modyfikacji. Jedną z najgłośniejszych jest mod dodający do gry perspektywę trzecioosobową. Wielu graczy narzekało również na zachowanie tłumu podczas przemierzania miasta, co zostało naprawione w jednej z modyfikacji. Nie każdy jednak chce naprawić grę lub dodać do niej nowe, ciekawe elementy. Inni modderzy prześcigają się w pomysłach, jak jeszcze bardziej można zepsuć sobie zabawę z grą. Na nietypowe rozwiązanie wpadł wilburgur, który opublikował na Twitterze nagranie z eksplodującymi postaciami.

Cyberpunk 2077 – spontaniczne eksplozje NPC-ów i Borat zwiedzający Night City

Wilburgur jest jednym z najaktywniejszych twórców modów do Cyberpunka 2077. Na swoich kontach w mediach społecznościowych dzieli się efektem swoich prac. Modder obecnie pracuje nad nowym projektem, który nieoczekiwanie doprowadza do eksplodowania NPC-ów w świecie gry. Wilburgur nie zdradził, czego dotyczyć będzie jego najnowsza modyfikacja, ale jak sam stwierdził, potrzebuje więcej testów, aby odkryć, dlaczego jego mod doprowadza do wybuchu przypadkowych postaci. Oglądając poniższe wideo, trzeba przyznać, że modyfikacja w swojej obecnej formie ma spory potencjał, aby stać się hitem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Nie samymi modami jednak człowiek żyje i czasem warto również zobaczyć, na jakie nietypowe pomysły wpadli fani gry. Użytkownik Reddita o pseudonimie ssoxton7 stworzył prawdziwie epicki crossover, w którym Borat grany przez Sachę Barona Cohena odwiedza Night City. Autor wyciął kilka scen z pierwszego filmu o kazachskim bohaterze i wkleił postać do jednego ze zwiastunów gry. Efekt jest komiczny, szczególnie że dialogi Borata idealnie pasują do tego, co widzimy na ekranie. Gdy więc pyta się o gatunek psa, w filmie widzimy bohatera stojącego obok Spiderbota. Całość możecie zobaczyć na Reddicie. Ostrzegamy jednak, że wideo przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych widzów.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia na komputerach osobistych, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz konsolach nowej generacji w ramach wstecznej kompatybilności.

Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
06/01/2021 10:28
Silent Defender napisał:
Łojezu, dla samych tych bugów warto zagrać XD oczywiście warto także wspierać polską gospodarkę wybierająć CP2077 w wersji pudełkowej zamiast cyfrowej ;)

Zmień sobie ksywkę na Pudełko Defender.

Silent Defender
Gramowicz
06/01/2021 01:44
Łojezu, dla samych tych bugów warto zagrać XD oczywiście warto także wspierać polską gospodarkę wybierająć CP2077 w wersji pudełkowej zamiast cyfrowej ;)
Headbangerr
Gramowicz
05/01/2021 15:26

Wreszcie zrobili coś pożytecznego z tą grą.
Trwa Wczytywanie