Ostatni sekret z NieR: Automata odkryty prawie 4 lata po premierze

Mikołaj Ciesielski
2021/01/04 13:10

Opublikowane materiały zawierają spoilery.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że Yoko Taro, czyli twórca serii NieR, pracuje obecnie nad dwiema niezapowiedzianymi produkcjami. Tymczasem japoński deweloper potwierdził wczoraj za pośrednictwem Twittera, że ostatni sekret z gry NieR: Automata został odkryty. Jego odnalezienie zajęło dokładnie 3 lata i 10 miesięcy.

Ostatni sekret z NieR: Automata odkryty prawie 4 lata po premierze

GramTV przedstawia:

Wspomniany sekret ujawnił Lance McDonald – modder i twórca materiałów w serwisie YouTube, którego kojarzyć mogą przede wszystkim miłośnicy gier soulslike. Okazało się, że w NieR: Automata znajduje się specjalny kod, który pozwala przejść do zakończenia gry tuż po pokonaniu pierwszego bossa, a także umożliwia odblokowanie nowych trybów rozgrywki. McDonald opublikował wideo, prezentujące cały proces. Znajdziecie je poniżej, ale ostrzegamy, że filmik zawiera spoilery!

YouTuber podkreśla, że nikt nie mógł wpaść na kombinację przycisków przypadkiem, ponieważ jest ona bardzo skomplikowana. McDonald przygotował również materiał, w którym opowiedział, jak udało mu się odnaleźć wspomniany kod, także zdradził, że jego odkrycie zajęło mu kilkaset godzin.

Przypomnijmy, że gra NieR: Automata zadebiutowała na rynku w 2017 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. Rok później tytuł pojawił się również na konsoli Xbox One.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!