Twórca serii NieR ujawnił, że pracuje obecnie nad dwiema nowymi produkcjami

Mikołaj Ciesielski
2020/12/31 09:00

Jeden z tytułów jest rzekomo bardzo „niepokojący”.

Kilka dni temu informowaliśmy o sukcesie NieR: Automata, które znalazło ponad 5 milionów nabywców i zostało najlepiej sprzedającą się grą studia Platinum Games. Tymczasem okazuje się, że Yoko Taro, który jest uważany za ojca serii NieR, pracuje obecnie nad dwiema nowymi produkcjami. Deweloper nie ujawnił niestety zbyt wielu szczegółów na temat swoich nadchodzących projektów.

Twórca serii NieR ujawnił, że pracuje obecnie nad dwiema nowymi produkcjami

GramTV przedstawia:

O pracach nad nowymi tytułami Taro poinformował na transmisji live zorganizowanej przez Famitsu i magazyn V-Jump. Japończyk ujawnił również, że jego nadchodzące gry powstają przy współpracy z Yosuke Saito ze Square Enix. Jedna ze wspomnianych przez Taro produkcji ma być rzekomo na tyle „niepokojąca”, że Saito żałuję, że dał tzw. zielone światło na jej powstanie. O projekcie rozmawiano już w zeszłym roku, ale wciąż znajduje się on na wczesnym etapie produkcji.

O drugim tytule wiemy niestety jeszcze mniej. Taro zdradził jedynie, że jest to gra, którą zarówno on, jak i Saito, chcieli stworzyć od dłuższego czasu. Deweloper nie ujawnił jednak żadnych szczegółów.

Przypomnijmy, że 23 kwietnia 2021 roku na rynku zadebiutuje odświeżona wersja gry NieR Replicant. Remaster zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!