WoW: Shadowlands to "najszybciej sprzedająca się gra PC w historii"

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/08 18:30
7
1

Blizzard ma powody do zadowolenia – dodatek pokonał Diablo III, któremu już od ośmiu lat przypisywano ten rekord.

Jak podaje serwis Wccftech, World of Warcraft: Shadowlands oficjalnie stało się najszybciej sprzedającą się grą na PC w historii. Informacja została podana w raporcie dla prasy od firmy Activision. Dowiedzieliśmy się tym samym, że Shadowlands pierwszego dnia swojego debiutu trafiło łącznie do 3,7 miliona graczy z całego świata – dodatek pokonał tym sposobem Diablo III, które od ośmiu lat było posiadaczem rekordu. Dalej czytamy, że w przeciągu kilku ostatnich miesięcy poprzedzających premierę Shadowlands zachodnie i azjatyckie serwery World of Warcraft odnotowały największą liczbę aktywnych posiadaczy subskrypcji od lat.WoW: Shadowlands to Krótko mówiąc, żadne rozszerzenie w historii legendarnego MMORPG-a nie zainteresowało tak dużej liczby graczy. Przypomnijmy jeszcze, że World of Warcraft: Shadowlands zadebiutowało 23 listopada bieżącego roku. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszego tekstu pod tytułem Graliśmy w World of Warcraft Shadowlands. Nowy początek, w trochę innym stylu, gdzie możecie poznać pierwsze wrażenia z rozgrywki. Jeśli chcecie być na bieżąco z wieściami dotyczącymi dodatku, zapraszamy pod ten adres. Shadowlands jest rozszerzeniem do gry World of Warcraft, która pojawiła się na rynku 23 listopada 2004 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Kenjiro
Gramowicz
10/12/2020 17:02

Sprzedam chętnie ów dodatek - dostałem do karty graficznej, ale nie gram w WoW.

Gumiaczek
Gramowicz
09/12/2020 01:03
Renchar napisał:

No kurczę a ogromna ilość graczy nazywa shadowlands najgorszym dodatkiem. Najczęstsze słowa nudna fabuła nudne questy. Zbierz ileś tam czegoś zabij coś tam i tak w kółko :D jedyne plusy jakie ma to za grafikę i wygląd lokacji.

Illidian_Stormrage napisał:

Dodatek to rewelacja, gdyby nie CP to chyba nic z tego roku nie wyciągnęłoby mnie z Shadowlands ;p. 

Brzmi jak komentarze z metacritica. Moje ulubione to te gdzie ludzie piszą że nawet nie kupili gry ale ocenią BO.. Albo powiedzą że dodatek jest spoko i dadzą ocene zero.

Ray
Gramowicz
09/12/2020 01:01
Renchar napisał:

 Zbierz ileś tam czegoś zabij coś tam i tak w kółko 

Jeśli to komuś przeszkadza to chyba nie grał w żaden inny wcześniejszy dodatek WoWa, bo tak to zawsze wyglądało.
Trwa Wczytywanie