Demon's Souls ukończone bez otrzymania obrażeń od przeciwników

Wincenty Wawrzyniak
2020/11/29 20:15
0
0

Wiemy już, że Demon’s Souls można ukończyć w 17 minut. Czy jednak można przejść całą grę bez otrzymania choćby jednego punktu obrażeń od przeciwników? Okazuje się, że można.

Kilka dni temu donosiliśmy o imponującym wyczynie pewnego gracza, któremu udało się ukończyć grę Demon’s Souls w jedyne 17 (tak, siedemnaście) minut. To jednak nie jest jedyne osiągnięcie, jeśli chodzi o społeczność z zamiłowaniem do wspomnianej produkcji – dziś mamy dla Was streamera, który postanowił przejść Demon’s Souls bez otrzymania choćby jednego punktu obrażeń od przeciwników. Jak podaje serwis Push Square, twórca internetowy znany na Twitchu jako The Happy Hob poświęcił na to sporo czasu, w pierwszej kolejności godzinami trenując. Za każdym razem, gdy jakikolwiek przeciwnik zdołał trafić głównego bohatera, gracz rozpoczynał zabawę od nowa.

Jak jednak możecie zobaczyć powyżej, ostatecznie misja zakończyła się powodzeniem. Jeśli ciekawią Was takie wyczyny, polecamy obserwować streamera – gracz ma w planach zrobienie jeszcze dwunastu takich sesji, między innymi z Dark Souls, Bloodborne czy Sekiro: Shadows Die Twice. Przypomnijmy jeszcze, że Demon’s Souls zadebiutowało 12 listopada bieżącego roku na konsoli PlayStation 5 (sprzęt w naszym kraju pojawiła się na rynku 19 listopada). Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi najnowszego projektu studia Bluepoint Games, zapraszamy pod ten adres.Demon's Souls ukończone bez otrzymania obrażeń od przeciwników

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!