Baśniowa kraina na nowych zrzutach ekranu z Kena: Bridge of Spirits

Mikołaj Ciesielski
2020/12/02 14:45

Studio Ember Lam przypomina o swoim dziele za sprawą świeżych materiałów.

Kena: Bridge of Spirits miało zadebiutować w okolicach premiery PlayStation 5, jednak już we wrześniu studio Ember Lam poinformowało, że gra pojawi się na rynku dopiero w pierwszym kwartale 2021 roku. Warto również wspomnieć, że jakiś czas temu spekulowano, że gra może zostać ponownie opóźniona i trafić do graczy dopiero pod koniec przyszłego roku, ale wspomniane plotki zostały szybko zdementowane przez twórców. Tymczasem deweloperzy z Ember Lab postanowili tym razem przypomnieć o Kena: Bridge of Spirits w nieco milszy sposób i opublikowali nowe zrzuty ekranu ze swojej nadchodzącej produkcji.

Baśniowa kraina na nowych zrzutach ekranu z Kena: Bridge of SpiritsZaprezentowane przez twórców materiały pozwalają nam po raz kolejny przyjrzeć się baśniowej krainie i trzeba przyznać, że poszczególne lokacje wyglądają naprawdę dobrze. Twórcy nie zapomnieli też o prezentacji tajemniczych kreatur, z którymi będzie musiała zmierzyć się protagonistka. Rzućcie okiem i oceńcie sami jakość oprawy wizualnej nadchodzącego dzieła studia Ember Lab. Opublikowane przez deweloperów zrzuty ekranu znajdziecie w galerii załączonej do tej wiadomości.

GramTV przedstawia:

Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra ma zadebiutować na rynku w pierwszym kwartale 2021 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
02/12/2020 14:55

Cudo!