Cyberpunk 2077 z kolejnym wyciekiem. Ktoś odpalił transmisję na żywo

LM
2020/12/02 10:25
6
0

Walka o utrzymanie Cyberpunka 2077 w tajemnicy wkracza w ostateczną fazę.

Tym razem bez niespodzianek. Po niedawno upublicznionych fragmentach rozgrywki i nasilających się na rozmaitych forach spojlerach przyszła pora na kolejne przecieki związane z grą Cyberpunk 2077. Ktoś uruchomił transmisję na żywo z rozgrywki, prezentując niepublikowane wcześniej fragmenty rozgrywki, menu gry czy elementy ekwipunku. Całość w języku francuskim i chociaż nie załapaliśmy się na stream, a wszystkie jego kopie są błyskawicznie blokowane, to gracze, którzy oglądali transmisję, chwalą oprawę wideo w wersji na PlayStation. To jedyna dobra wiadomość.

 Cyberpunk 2077 z kolejnym wyciekiem. Ktoś odpalił transmisję na żywo

GramTV przedstawia:

CD Projekt bardzo szybko uciął transmisję, ale jak doskonale wiemy, batalia o utrzymanie jak największej części Cyberpunka 2077 w tajemnicy dopiero się rozpoczyna. Tymczasem ostrożnie stawiajcie kroki w sieci, by nie zepsuć sobie zabawy z rozgrywki – szczególnie uważajcie na komentarze podczas rozmaitych streamów czy pod popularnymi materiałami o grach.

Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia na PC i konsolach.

Komentarze
6
Khalid
Gramowicz
02/12/2020 15:27

UWAGA SPOILER  !!!

实际上,我不知道在这里写些什么,但我只是想让您不高兴
dariuszp
Gramowicz
02/12/2020 14:26

Płyty musiały być wyprodukowane i rozesłane do hurtowni za wczasy żeby w końcu trafić do sklepów. Pewnie z zapasem czasu z uwagi na pandemię.

No i pracownicy tych miejsc sobie pewnie użyli. Też w USA jeden sklep chyba chciał skosić jak najwięcej podczas pandemii i wystawili wersję pudełkową na konsole chyba wczoraj.

Kresegoth
Gramowicz
02/12/2020 13:57
Headbangerr napisał:

"Walka o utrzymanie w tajemnicy"? Dla mnie zaczyna się walka o uniknięcie spoilerów.

Takoż. Powoli szlag mnie trafia, bo nawet tytuły artykułów są tak formułowane, że można coś chlapnąć. Normalnie pozostaje chyba tylko zaszyć się w jakiejś pustelni, wyleźć po nowym roku, gdy wszyscy będą świętować międzynarodowy dzień kaca, odsypiając, i wtedy zasiąść w ciszy i spokoju do gry :D
Trwa Wczytywanie