Twórcy Ori and the Will of the Wisps świętują sukces i dzielą się statystykami

Mikołaj Ciesielski
2020/11/18 16:50

Produkcja Moon Studios trafiła do sporej liczby graczy.

Ori and the Will of the Wisps to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji 2020 roku, o czym świadczą niezwykle pozytywne recenzje. Wygląda na to, że produkcja Moon Studios przypadła do gustu nie tylko branżowym mediom, ale i graczom. Deweloperzy udostępnili na Twitterze kilka ciekawych statystyk, dotyczących swojego dzieła, z których dowiadujemy się m.in., że w Ori and the Will of the Wisps zagrało już ponad 2.8 miliona osób, które spędziły w grze łącznie 22,6 miliona godzin.

Twórcy Ori and the Will of the Wisps świętują sukces i dzielą się statystykami

GramTV przedstawia:

Z danych przedstawionych przez deweloperów wynika również, że 518 tysięcy użytkowników ukończyło grę, a 58 tysiącom z nich sztuka ta udała się na poziomie trudności Hard. Ponadto 10 tysięcy osób obejrzało napisy końcowe po mniej niż 4 godzinach zabawy, a jedynie 7,9 tysiąca graczy przeszło tytuł bez chociażby jednego zgonu. Zważywszy na wyzwanie, jakie stawia przed odbiorcami Ori and the Will of the Wisps, na uznanie zasługuje przede wszystkim ostatnia z wymienionych statystyk.

Warto wspomnieć, że pod koniec lipca dowiedzieliśmy się, że ekipa Moon Studios pracuje nad grą z gatunku actio-RPG. Tytuł ma powstać we współpracy z wydawnictwem Take-Two.

Ori and the Will of the Wisps zadebiutowało w marcu tego roku na komputerach osobistych oraz Xboksie One. We wrześniu gra trafiła na konsolę Nintendo Switch. Produkcja Moon Studios jest również dostępna na Xboksie Series X.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!